ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боєць АТО з Буковини в Чернівцях представив власну виставку картин

Цього разу на виставці є багато картин на морську тематику, а саме пейзажі Миколаївщини, Одещини
Depo.Чернівці
5 квітня 2016 16:26
ФОТО: depo.ua
Боєць АТО з Буковини в Чернівцях представив власну виставку картин
Боєць АТО з Буковини в Чернівцях представив власну виставку картин

Сьогодні, 5 квітня, у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття персональної виставки талановитого художника з Вижницького району Ігоря Калинчука "В єднанні – сила", пише Depo.Одеса з посиланням на "Сhv.tv".

Попри те, що молодий вижниччанин присвятив більшу частину життя службі у Військово-Морських Силах ЗСУ, а нині воює в АТО, він не забуває про своє хобі, живопис, та продовжує приділяти йому свій вільний час.

У Чернівцях художник вже вдруге представляє свої роботи. Якщо минулого разу на виставці було показано близько 20-ти пейзажних творів, то цього разу близько 40, які переважно виконані в техніці олійного живопису і акварелі.

За словами Ігоря, цього разу на виставці є багато картин на морську тематику, а саме пейзажі Миколаївщини, Одещини, а також мальовничі краєвиди Західної України - Львівщини, Закарпаття. Художник додає, що назва виставки – "В єданні – сила" не є випадковою, адже на картинах показано різні куточки України, які нагадують українцям, що ми є однією нацією.

Оскільки юнак служить в АТО, невелика частина картин присвячена саме військовій тематиці. Ігор зізнається, так як на Сході не було потрібних матеріалів довелось використовувати підручні засоби - вугілля, кольоровий папір

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса