ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Буковина отримає дві тисячі доз вакцин від кору з Харківської області

Загалом  від початку січня цього року і по сьогодні зареєстровано 509 випадків кору, з них 386 – у дітей.  За останній тиждень в Чернівецькій області захворіло кором 67 осіб, з них – 42 дітей

Depo.Чернівці
13 лютого 2018 09:27
ФОТО: depo.ua

Найближчим часом до Чернівецької області з Харківської надійде дві тисячи доз вакцин від кору. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Чернівецької ОДА.

Медики наголошують, що вакцинація - це єдиний захист від захворювання. До регіону нещодавно, за клопотанням Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації та після перерозподілу після наказу Міністерства охорони здоров'я, надійшли вакцини з Вінницької, Чернігівської, Черкаської та Херсонської областей.

Вакцини, котрі додатково надійшли в область, були, насамперед, розподілені по територіям, котрі не мали вакцин, або вона була в наявності в недостатній кількості. Це стосується міста Чернівці, Хотинського, Глибоцького, Новоселицького та Сторожинецького районів. На даний момент в області не має територій, на яких були б відсутні вакцини від кору.

Директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Андрієць повідомила, що впродовж 2017-2018 років в області розпочато та проводилися додаткові щеплення населення проти захворюваності на кір. За цей період було щеплено більше 44 тис. буковинців. В січні цього року щеплено 3 тис. 900 дітей за рахунок залишків вакцини, яка залишилася ще з 2017 року.

Нагадаємо, чотири області поділилися з Буковиною вакцинами від кору.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook