Через АЧС на Буковині спалили понад 2300 свиней

Дві тварини захворіли та померли від африканської чуми свиней у господарстві СТОВ "Наша свинка" с. Василів Заставнівського району, через що був оголошений каратнтин та проведені всі необхідні заходи  

Станом на 14 годину 2 листопада, в осередку спалаху спалили 2328 голів свиней, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на інформацію Чернівецької ОДА.

Окрім того, були проведені дезінфекція місця утилізації, прилеглої території та задіяної техніки. Продовжуються роботи по виконанню плану заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання.

У прес-службі нагадали, що у господарстві "Наша свинка" 26 жовтня померли від АЧС дві свині. Диагноз у загиблих тврин підтвердився лабороторно. Епізоотичним осередком щодо африканської чуми свиней господарство СТОВ "Наша свинка" в с. Василів Заставнівського району, визначили зоною захисту населені пункти: села Василів, Чуньків і Кулівці та зоною нагляду населені пункти: м. Заставна, села Веренчанка, Кадубівці, Звинячин, Хрещатик, Репуженці, Дорошівці та Товтри Заставнівського району.

Нагадаємо, неподалік Одеси зафіксували спалах АЧС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці