UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Чернівчанин представить Україну в Раді Європи

Віталій Яремчик є аспірантом кафедри Європейського права та правознавства

Чернівчанин представить Україну в Раді Є…
Фото: chernivtsy.eu

У конкурсному відборі молодіжних делегатів від України до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи переміг чернівчанин Віталій Яремчик. Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на пресслужбу Чернівецької міської ради.

Віталій Яремчик обіймає посаду аспіранта кафедри Європейського права та порівняльного правознавства юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Річний мандат молодіжного делегата передбачає активну участь в складі делегації України на 38-й та 39-й сесіях Ради Європи, та здійснення під егідою Конгресу власного проекту на місцевому чи регіональному рівнях.

"Для мене це честь вже вдруге представляти Україну на найбільших політичних майданчиках світу. У 2018 році брав участь в складі делегації нашої держави на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку. Рада Європи - найбільша міжнародна організація регіону. На сесіях Конгресу будемо дискутувати про шляхи покращення залучення молоді до ухвалення рішень та імплементацію Цілей сталого розвитку. На мою думку, досить часто лунає те, що молодь це наше майбутнє, хоча я переконаний, що це теперішнє. Незначна зміна у формулювання кардинально переформатовує зміст", – зазначив Яремчук.

Раніше Яремчук двічі очолював Студентський парламент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, молодіжне об’єднання "Студентська рада Буковини" та впродовж 2018-2019 рр. був молодіжним делегатом України до ООН.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"