Чернівці відсвяткували День міста

Столиці Буковини виповнилося 610 років

Цими вихідними у Чернівцях святкували День міста, повідомляє кореспондент Depo.Чернівці.

На гостей свята чекала різноманітна програма: концерти, спортивні змагання, виставки-продажі.

Також під час урочистостей нагороди отримали заслужені чернівчани. Цього року звання "Почесний громадянин міста Чернівці" присвоїли завідувачу кардіо-онкогематологічного відділення обласної комунальної установи "Обласна дитяча клінічна лікарня" Михайлу Гнатюку, дослідниці історії міста Чернівці, відміннику архівної справи, автору багатьох книг і публікацій про Чернівці Марії Никирсі та вчителю фізики та астрономії вищої категорії Чернівецького міського ліцею №1 математичного та економічного профілів, заслуженому вчителю України, переможцю національної премії GlobalTeacherPrizeUkraine Паулю Пшенічці.

Медаллю "На славу Чернівців" нагородили тренера та викладача фізичної культури, майстра спорту СРСР з настільного тенісу, суддю Міжнародної категорії, члена swathing club з 2009 року Лева Йосилевські. Традиційно вітали щасливих батьків із народженням малюків, які народились на день міста. Вони отримали дитячі візочки та подарунки.

Також на святі було вручено муніципальну відзнаку імені чернівецького бургомістра Антона Кохановського авторам видатних наукових досліджень, науково-популярних, художніх та журналістських праць, краєзнавчих розвідок, пов'язаних із історією Чернівців, а також соціально важливих для чернівецької громади проектів, ініціатив мешканців, громадськості та бізнесу. Зокрема, відзнаку вручили Тетяні Білоус, Сергію Осачуку та Тетяні Дугаєвій, Василю Котилеву, товаристу "Се-Борднетце-Україна", Дмитру Ткачуку, Олександру Саєнко та Роману Грешко, Леву Фельдману.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Мітки: #свято