UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Чернівецькі депутати виділили на видання книжок мільйон гривень

На наступний рік у Чернівецькій області запланували фінансування книговидання на загальну суму 1 млн грн

Як повідомляє Depo.Чернівці, відповідне рішення ухвалили депутати Чернівецької облради під час сесіїйного засідання.

Депутати внесли зміни до Регіональної програми забезпечення інформаційних потреб населення області, відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення та здійснення представницьких, інших заходів на 2016-2020 роки , що стосуються надання фінансової підтримки випуску видань місцевих авторів.

В.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк наголосив, що 2018 рік був одним з найпродуктивніших для книговидання Буковини. Побачили світ видання місцевих авторів українською та мовами національних меншин, зокрема румунської – це і збірки художніх творів та історичних матеріалів, наукові та краєзнавчі доробки наших земляків. Так, за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації вийшли друком видання "Зібрання творів О.Кобилянської у 10 томах. Том 5", казки Михайла Івасюка "Золота карета" та Юлії Косівчук "Війна і маленька Віра", літературні журнали "Українська ластівка" та "Буковинський журнал", книги Віри Китайгородської "Обличчям до стіни", Миколи Джуряка "ОУН у УПА на Буковині. Спогади, свідчення і матеріали про визвольну боротьбу. Заставнівський район", Володимира Михайловського "Просвіта Буковини", Мирослава Лазарука "Забуті письмена" та багато інших видань. Всі ці видання будуть розповсюджені по бібліотекам та навчальним закладам області.

Авторам нових книг зі своїми пропозиціями потрібно звернутись у відділ інформаційної діяльності обласної державної адміністрації (вул. Грушевського,1 каб. 128, тел.55-37-94).

Нагадаємо, на території бібліотеки у Чернівцях з'явилася "шпаківня" з книжками

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"