ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чернівецькі перевізники погрожують пасажирам та міській владі

Перевізники вимагають підвищення тарифів на перевезення
Depo.Чернівці
18 травня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Чернівецькі перевізники погрожують пасажирам та міській владі
Чернівецькі перевізники погрожують пасажирам та міській владі

Сьогодні в чернівецьких маршрутках з’явились оголошення про те, що з 31 травня перевізники не вийдуть на маршрути міста, пише Depo.Одеса з посиланням на "Чернівецький промінь".

Вчора під час сесії міської ради представник Асоціації перевізників майже в ультимативній формі повідомив міському голові та депутатам, що з 31 травня вони мають намір припинити перевозити пасажирів, якщо тариф на проїзд не підвищиться як мінімум до 4 гривень.

"Шановні пасажири міста Чернівці!

Чернівецька обласна організація профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, асоціація "Автомобільні перевізники міста Чернівці" та перевізники міста Чернівці повідомляють, що через бездіяльність виконавчого комітету Чернівецької міської ради у перевізників міста Чернівці відсутні резерви пального та кошти на його придбання. Як наслідок, виникла заборгованість перед постачальниками палива та запчастин.

У зв’язку з викладеними обставинами, які унеможливлюють виконання автоперевезень, повідомляємо про можливу вимушену зупинку транспорту з 31 травня 2016 року", – ідеться у тексті оголошення.

Чернівецькі перевізники погрожують пасажирам та міській владі - фото 1

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса