ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чернівецький аеропорт готовий до запуску внутрішніх рейсів

З 1 липня буде відновлено рейс з Чернівців до Києва
Depo.Чернівці
1 червня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua
Чернівецький аеропорт готовий до запуску внутрішніх рейсів
Чернівецький аеропорт готовий до запуску внутрішніх рейсів

Чернівецький аеропорт готовий до запуску внутрішніх рейсів в Україні. Вже з 1 липня буде відновлено рейс з Чернівців до Києва, який відкриває авіакомпанія "МАУ", пише Depo.Одеса з посиланням на "Букінфо".

Про це на спільному брифінгу розповіли віце-президент "МАУ" Володимир Семенченко, міський голова Олексій Каспрук та директор аеропорту "Чернівці" Борис Морський.

"Ми продивилися з директором аеропорту всі технологічні схеми, готовність до початку експлуатації. І можу заявити, що технологічно для внутрішніх рейсів ми будемо готові і плануємо такі рейси. І вже другим етапом плануємо з аеропорту Чернівців розвивати міжнародні сполучення. Але куди саме буде визначати наш комерсант", - розповів віце-президент авіакомпанії "МАУ" Володимир Семенченко.

Директор аеропорту "Чернівці" Борис Морський зазначив, що ініціатором запуску рейсу Чернівці-Київ вже 1 липня виступила авіакомпанія "МАУ". Не дивлячись на існуючі проблеми, зокрема й технічне оснащення, транспортне наповнення аеропорту і наявність відповідних сертифікатів, представники київських авіаліній вирішили підтримати чернівецьких авіаторів й відновити сполучення.

Також директор чернівецького аеропорту зазначив, що до того часу, коли закуплять власне обладнання, будуть використовувати орендоване.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса