ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для двох медзакладів Чернівців придбали нове обладнання

Обладнання закупили в рамках реалізації проектів, що стали переможцями "Бюджету ініціатив чернівчан" в 2017 році

Depo.Чернівці
14 травня 2018 16:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу Чернівецької міськради.

Так, для Міської клінічної лікарні № 2 придбали діагностичне обладнання для виявлення патології зору – комп'ютерний аналізатор поля зору (периметр) в доросле очне відділення. А для Міського інсультного центру при Міській клінічній лікарні №3 закупили вертикалізатор ортопедичний для реабілітації та активізації лежачих пацієнтів після інсульту. Вертикалізатор американського виробництва Easy Stand Evolv Mobile дозволяє хворим самотужки пересуватися у положенні стоячи. Вже в перші дні експлуатації цього апарату є позитивні результати в реабілітації хворих після інсульту. Особливо ефективний апарат у роботі із людьми з надлишковою вагою тіла.

Довідково: Периметрія – офтальмологічне обстеження, за допомогою якого можна виявити порушення в центральному і периферичному зорі, яке, в свою чергу, може бути викликано різними захворюваннями, такими як глаукома, інсульт, пухлина головного мозку або іншими неврологічними вадами. Тестування поля зору може бути виконано клінічно, зберігаючи погляд суб'єкта фіксованим під час переміщення об'єктів в різні місця в межах поля зору.

Вертикалізатор (стендер) – це допоміжний пристрій, що дозволяє людям з обмеженими можливостями та пацієнтам в період реабілітації приймати вертикальне положення з метою профілактики негативних наслідків тривалого перебування сидячи і лежачи (легеневої та ниркової недостатності, пролежнів, остеопорозу, депресії).

Нагадаємо, в Одесі вирішили змінити правила участі в "Громадському бюджеті".

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook