ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фищук прокоментував рішення Порошенка та Ради щодо створення Автокефалії православної церкви

Голова Чернівецької ОДА підтримав рішення президента України та Верховної Ради щодо звернення до Вселенського Патріархата Варфоломія про надання Томосу про автокефалію православної церкви в Україні

Depo.Чернівці
20 квітня 2018 13:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Чернівці, на офіціальному сайті Чернівецької ОДА опублікований коментар Олександра Фищука стосовно релігійного питання.

"Немає сумнівів, що для України це доленосне питання. Воно важливе не тільки для тих, хто сповідує православну християнську віру, але є визначальним для утвердження державності та національної безпеки нашої держави", - цитує прес-служба Фищука. Він вважає, що зусилля Петра Порошенка, спрямовані на консолідацію нації, відновлення історичної справедливості заслуговують на схвалення та загальну підтримку. "Звернення до Вселенського Патріарха є поверненням до витоків віри на шляху становлення згуртованої нації", - зазначив голова ОДА.

Також він позитивно ставиться до того, що звернення підпримала Верховна Рада. "Це свідчить про розуміння того, як Україні потрібна єдність, наскільки важливими є духовні засади розвитку нашого суспільства. Бо сьогодні, коли Україна переживає важкі часи, нам, як ніколи, потрібна міцна духовна опора, щоб відстояти свою правоту та успішно розвивати країну", - наголосив Фищук.

Він висловив сподівання, що буковинське духовенство та широкі верстви громадськості теж підтримають цю ідею, "яка є бажаною і логічною у нашому суспільстві".

Нагадаємо, 17 квітня президент України Петро Порошенко повідомив, що в Україні розпочалася процедура створення єдиної української православної церкви.

18 квітня Порошенко провів зустріч із предстоятелями православних церков України.

Того ж дня до Ради внесли проект постанови "Про підтримку звернення президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні".

Наступного дня, 19 квітня, Рада підтримала церковну ініціативу Порошенка.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook