ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міський кадастр Чернівців відмовляється надавати земельні ділянки бійцям АТО

Зараз в Чернівцях необхідно отримати 841 ділянку для бійців АТО, що становить близько 80-100 гектарів землі
Depo.Чернівці
20 травня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua

Міський кадастр Чернівців не бажає погоджувати 841 ділянку землі для законного виділення учасникам антитерористичної операції, пише Depo.Одеса.

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" відомий волонтер, співробітник Міністерства оборони та координатор проекту "Центри допомоги учасникам АТО і їх сім'ям" Олексій Ліпіріді.

За його словами, зараз в Чернівцях необхідно отримати 841 ділянку для бійців АТО, що становить близько 80-100 гектарів землі.

Ліпіріді підкреслює, що цю площу погодилася надати зі своїх фондів Академія аграрних наук, і запропонувала таку схему: їй дають список учасників АТО, а вона виділяє відповідну кількість землі Чернівецькій міській раді, а та у свою чергу передає землю учасникам АТО.

"Але тут в справу вступає жадібність чиновників! Міський кадастр не погоджує цю схему і відмовляється приймати землю! Але у працівників Міського кадастру включається жадібність і вони вимагають від Академії сільськогосподарських наук 340 гектарів (а не 80-100), а інакше вони не погодять передачу землі! І ця справа триває вже три місяці. Незважаючи на те, що і губернатор, і обласний кадастр тільки за. А куди це міська влада хоче витратити зайві 250 гектарів, а?"- йдеться в повідомленні.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса