UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Буковині посадовець лісгоспу допомагав військовозобов'язаним тікати з країни

Перед судом постане лісівник з Буковини за незаконне переправлення чоловіків через кордон

Журналіст відділу новин
На Буковині посадовець лісгоспу допомага…

Про це повідомляє пресслужба ДБР, передає Depo.Чернівці.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишнього посадовця Тереблечанського лісництва філії "Чернівецьке Лісове Господарство" міжрегіонального лісового офісу ДП "Ліси України". 

Його обвинувачують у сприянні незаконному перетину кордону військовозобов'язаними чоловіками поза межами пунктів пропуску. Обвинувальний акт направлено до суду.

За даними слідства, посадовець знав місця розташування блокпостів правоохоронців та маршрути, якими можна було дістатися кордону, не привертаючи уваги. Він шукав охочих незаконно виїхати з країни, перевозив їх власним автомобілем до ділянки поблизу кордону, після чого інструктував, як перетнути його пішки. Вартість такої "послуги" становила 8 тисяч євро.

29 серпня 2024 року лісника разом із двома військовозобов’язаними затримали співробітники Державної прикордонної служби. 

На початку вересня слідчі ДБР повідомили йому про підозру, після чого його звільнили зі служби. Він обвинувачується в організації та незаконному переправленні осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років з конфіскацією майна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme