На Буковині розслідується факт доведення дворічної дитини до коматозного стану у лікарні

Прокуратура порушила справу через публікації в ЗМІ

За фактом неналежного виконання медичними працівниками Кельменецької районної лікарні професійних обов'язків, зареєстровано кримінальне провадження. Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Інформація щодо неналежного надання медичної допомоги працівниками Кельменецької районної лікарні дворічному хлопчику, що призвело до коматозного стану дитини, з'явилася у ЗМІ вчора, 19 березня.

У прокуратурі зазначили, що батьки чи інші родичі дитини до Кельменецького відділу поліції або Кельменецької місцевої прокуратури з даного приводу не звертались, однак на підставі вивчення публікацій, оприлюднених у ЗМІ, Кельменецькою місцевою прокуратурою було прийнято рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України (невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому).

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Кельменецький відділ поліції під процесуальним керівництвом Кельменецької місцевої прокуратури.

Нагадаємо, раніше на Одещині дев'ятирічний хлопчик впав в алкогольну кому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці