ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Буковині знесли останній пам'ятник Леніну

Памятника вождю світового пролетаріату Володимиру Леніну в селі Білівці Хотинського району на Буковині вже немає
Depo.Чернівці
25 травня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua
На Буковині знесли останній пам
На Буковині знесли останній пам'ятник Леніну

Памятника вождю світового пролетаріату Володимиру Леніну в селі Білівці Хотинського району на Буковині вже немає — його зняли з постаменту, пише Depo.Одеса з посиланням на "Молодий буковинець".

"До мене дзвонили мало не зі всієї України, тиснули з району і я його зняла, - . - І що від того змінилося? Заможніше стане жити? Краще би подивилися, яка дорога веде до села — можна собі бебехи повідбивати", - розповіла сільський голова Білівців Зінаїда Чуравіна.

За словами голови, на пам’ятник у селі давно ніхто жодної уваги не звертав. Стояв монумент спиною до каплички у соснах — дерева повиростали і прикрили його гілками.

"У селі позалишалися переважно діди і баби, молодь тікає до кращого життя. Людей хвилює, як вижити на мізерні пенсі, де знайти роботу, вчасно оформити субсидії. А пам’ятник нікому не заважав і без нього нічого не зміниться. А Порошенко і депутати, коли приймали закон, краще би подбали про кошти на зняття пам’ятників. Бо ставила його колись держава нам безкоштовно, а тепер знімати довелося за свої гроші", - скаржиться З.Чуравіна.

Зінаїда Афанасіївна все ж пишається своїм селом, відомим у районі своїм самодіяльнм колективом, з хорошою школою і дитсадком, та відкидає закиди у непатріотизмі.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса