UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Пенсії буковинців у середньому виросили на 32,3 гривні

Пенсійна служба Чернівецької області провела перерахунки пенсійних виплат буковинців

З 1 грудня у країні зріс розмір мінімальної пенсії, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на інформацію ГУ Пенсійоного фонду у Чернівецькій області.

Із загального контингенту осіб, які перебувають на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду в Чернівецькій області, з 1 грудня пенсійні виплати перераховані близько 200 тис. пенсіонерам, або майже 90 % одержувачів пенсій. Зазначимо, що згідно з законодавством, мінімальний розмір пенсії становить 1497 грн.

Середній розмір підвищення пенсії по області склав 32,30 грн. Додаткові видатки на виплату пенсій після проведеного перерахунку становлять понад 6,7 млн грн.

Зокрема, виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму, були перераховані мінімальні та максимальні розміри пенсійних виплат; надбавки за понаднормовий стаж для непрацюючих пенсіонерів; встановлені до пенсії підвищення та доплати, передбачені законодавством, зокрема, для інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, членів загиблих військовослужбовців, жертв нацистських переслідувань, осіб з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС та інших категорій громадян. Крім того, збільшилися надбавки почесним донорам України, доплати шахтарям, пенсії за особливі заслуги перед Україною тощо.

Окремим категоріям пенсіонерів після проведеного перерахунку з 1 грудня сума пенсії до виплати не змінилась, а саме: для осіб, у складі пенсійної виплати яких відсутні складові, залежні від величини прожиткового мінімуму, або наявна доплата до старого розміру пенсії, сформована з 1 жовтня 2017 року, розмір якої перевищує суму підвищення після проведення перерахунку.

Нагадаємо, з 1 грудня в Україні зросла мінімальна пенсія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"