У Чернівцях реєструватимуть домашніх тварин

У прес-службі міськради розповіли, що згідно "Правил утримання домашніх тварин у м.Чернівці" реєстрація тварин є обов'язковою

Depo.Чернівці
12 жовтня 2017 11:59
ФОТО: depo.ua

Реєстрація домашніх тварин в комунальному підприємстві "Притулок для тварин" стартує у Чернівцях 19 жовтня об 11.00. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу мерії міста.

Реєстрація тварини передбачає видачу спеціального жетона з QR кодом для тварини, вакцинацію від сказу (якщо вакцинація не проводилась) та документу, що підтверджує реєстрацію тварини в міжнародній системі ідентифікованих тварин.

Як йдеться в повідомленні, власникам домашніх тварин потрібно зареєструвати свого домашнього улюбленця на платформі міжнародної онлайн-бази даних домашніх тварин animal-id.info за посиланням: https://animal-id.info/ua/animal/add_step_one та звернутися до МКП "Притулок для тварин" або обрати зручну клініку зі списку для отримання жетону. Список клінік буде постійно доповнюватись та оновлюватись.

Для отримання жетону власнику тварини потрібно прийти в обрану установу з твариною, паспортом та документами, що підтверджують право власності та проведення щеплень тварини.

Вартість процедури та видача жетону у МКП "Притулок для тварин" становить 74 грн.

"Притулок для тварин" проводитиме реєстрацію тварин щодня з понеділка по п'ятницю за адресою: м. Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 47, заїзд з вул. Комунальників.
Графік роботи: з 9:00-18:00 год. Обідня перерва: 13:00-14:00.

В мерії підкреслили, що носіння ідентифікаційного жетону за межами місця постійного утримування тварини є обов'язковим.
Перебування тварини без жетону в публічних місцях є порушенням правил реєстрації. Така тварина вважається незареєстрованою. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції.

Нагадаємо, що на Одещині собака-поліцейський святкує 10-річний ювілей.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса