У Чернівецькій області поліція використовуватиме вимірювачі швидкості

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення

Відсьогодні, 8 жовтня, у Чернівецькій області патрульні поліцейські використовуватимуть на одній із доріг пристрої вимірювання швидкості TruCam. Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу Патрульної поліції України.

Деякі дороги Буковини увійшли до переліку, де впроваджується пілотний проект. Зокрема, йдеться про дорогу Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига.

"Патрульна поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору", - йдеться у повідомленні прес-служби. Окрім того, повідомляється, що для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Нагадаємо, перший тиждень водіїв-порушників не штрафуватимуть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці