У Чернівцях з тютюноавлінням боролися обмінюючи цигарки на цукерки

Під час проведення заходу активісти обмінювали цукерки на цигарки, демонстрували вплив нікотину на легені курця

Вчора, 29 травня, у Чернівцях на Центральній площі шанувальники здорового способу життя провели День здоров'я. Культурно-пізнавальна програма приурочена до Всесвітнього дня по боротьбі з тютюнопалінням, який традиційно відмічається 31 травня, пише Depo.Одеса з посиланням на "Від і до".

Організатором заходу виступив засновник громадського руху "Чернівці за здоровий спосіб життя" Микола Гунько.

Під час проведення заходу активісти обмінювали цукерки на цигарки, демонстрували вплив нікотину на легені курця, розповідали біля тематичних стендів про принципи здорового способу життя, які включають в себе сонячне світло, чисте повітря, вживання води, здорове харчування, фізичні вправи, моральний етикет, запобігання шкідливим звичкам, відпочинок.

"Є фактори, на які ми не можемо вплинути, такі як Чорнобильська катастрофа тощо. Але є принципи здорового способу життя, застосування яких залежить виключно від нашого вибору . Досить підтримувати алкогольну та тютюнову індустрію, де прибутки майже як у торгівців зброєю", - зазначив засновник громадського руху "Чернівці за здоровий спосіб життя" Микола Гунько.

Серед активістів були медики, тому на лавицях бажаючі мали змогу виміряти артеріальний тиск, вагу тіла і навіть скористатися послугами масажиста. По всій площі можна було побачити молодих людей з великими надувними цигарками, на яких містилася інформація про негативні наслідки від тютюнопаління. Екзотикою для чернівчан стала презентація скандинавської ходьби з палицями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці