UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Чернівцях комунальні підприємства зазнають суттєвих збитків

Збитки комунальних підприємств Чернівців у цьому році зросли у три рази
 

Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на фінансове управління Чернівецької мерії.

До міського бюджету Чернівців за результатами діяльності у І кварталі поточного року 24 комунальних підприємства отримали прибутки в сумі 2,6 мільйона гривень. Водночас дев'ять комунальних підприємств отримали збитки в сумі 78,4 мільйона гривень.

У порівнянні з І кварталом 2018 року прибутки комунальних підприємств зменшилися на 0,4 мільйона гривень, а збитки зросли на 53,5 мільйона гривень або у три рази. Найбільше збитки зросли на комунальних підприємствах "Чернівціводоканал", "Чернівцітеплокомуненерго", у Чернівецького тролейбусного управління. У першому кварталі 2018 року КП "Чернівціводоканал" отримало з міського бюджету 12,3 мільйона гривень фінансової допомоги та при цьому отримало збитків майже 9,6 млн грн, а вже у першому кварталі цього року підприємство отримало допомоги з бюджету 13,6 млн грн, а збитки зросли до 28,7 млн грн, тобто майже у три рази.

КП "Чернівцітеплокомуненерго" торік у І кварталі отримало допомоги з міського бюджету 3 мільйона гривень, збитки підприємства становили 5,2 мільйона гривень. Цього року за аналогічний період підприємство отримало з міського бюджету допомоги майже 10,9 мільйона гривень, але при цьому збитки зросли у шість разів – до 33 мільйонів гривень. У КП "Чернівецьке тролейбусне управління" у першому кварталі цього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збитки зросли майже у два рози – з 6,346 млн грн у І кварталі 2018 року до 11,857 млн грн у І кварталі цього року.

У КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці"" збитки виросли з 1,787 млн грн у І кварталі минулого року до 2,954 млн грн за аналогічний період цього року. У шість разів зросли збитки у МКВ трест зеленого господарства та протизсувних робіт – з 4 до 24 тисяч гривень.

Цього року з’явилися збитки у МКП "Центр стерилізації тварин" (93,2 тис. грн), водночас позбавилися збитків КП "Чернівціспецкомунтранс" (153 тис. грн), АДС-080 (58,2 тис. грн), КЖРЕП №17 ( 161 тис. грн) У першому кварталі цього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли також збитки У Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка – з 1,3 до 1,7 млн грн, а також комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» – з 133 до160 тис. грн.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"