UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Чернівцях не будуть приймати до шкіл першачків, батьки яких не зареєстровані у місті

Загальна кількість учнів, які не зареєстровані в місті Чернівці та батьки яких не сплачують податок до міського бюджету збільшилася на 513 осіб

Лист відповідного змісту керівникам закладів загальної середньої освіти від 4 березня поточного року підготували у Ратуші на виконання доручення Чернівецького міського голови Олексія Каспрука від 19.11.2019р. № 353. Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на buknews.com.ua.

Управління освіти узагальнило інформацію, надану керівниками закладів загальної середньої освіти станом на вересень 2019 року та січень 2020 року щодо кількості учнів, які не зареєстровані у Чернівцях та батьки яких не сплачують податки на території міста. За результатами проведеної роботи чиновники виявили суттєві розбіжності в інформаціях, що надавалися за контингентом учнів на початок навчального року та на початок ІІ семестру.  

Найбільша кількість учнів, які не зареєстровані в місті Чернівці та батьки яких не сплачують податок до міського бюджету навчається в  СЗОШ № 22 (125 уч.), ЗОШ № 28 (124 уч.), ВСЛІ (111 уч.), ЗОШ № 27 (70 уч.), СЗОШ № 6 (65 уч.), ЗОШ № 3 (56 уч.), НВК "Любисток" (55 уч.), гімназії № 1 та СПШ № 7 (54 уч.), ЗОШ № 13 (53 уч.). Разом з тим, питома вага таких учнів найбільша у ВСЛІ (66%), ЗОШ № 13 (36%), ЗОШ № 28 (11%), гімназії № 6 (11%), СЗОШ № 22 (9%), ЗОШ № 3 та ліцеї № 3 (по 8%), ЗОШ № 8, 16, НВК "Лідер", "Любисток" (по 7%).

Керівникам закладів загальної середньої освіти доручили організувати роботу щодо проведення інформаційно-розяснювальної роботи з батьками, які не є платниками податків до міського бюджету, діти яких не зареєстровані в місті Чернівці, та не приймати заяви для зарахування таких учнів до 1-х класів, - йдеться у листі. 

Нагадаємо, в Одесі департамент освіти разом з поліцією проведе перевірку достовірності договорів оренди житла у батьків дітей, які підуть у перший клас у школах міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"