ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У конкурсі "Міс Україна-Канада" візьме участь буковинка

Основною вимогою є українське коріння, тобто особливих зовнішніх чи фізичних задатків організатори конкурсу не вимагають
Depo.Чернівці
18 квітня 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Уродженка Чернівців, молода талановита дизайнерка Ірина Житарюк, представлятиме провінцію Саскачеван на конкурсі "Міс Україна-Канада", пише Depo.Одеса з посиланням на "Бізнес-область.com".

Основною вимогою є українське коріння, тобто особливих зовнішніх чи фізичних задатків організатори конкурсу не вимагають, оскільки краса – явище суб’єктивне.

Учасниці демонструватимуть свої таланти, знання та любов до української культури. Ірина, безсумнівно, гордо може змагатися за титул, оскільки завдяки своєму працелюбству й наполегливості створила 5 колекцій дизайнерського одягу.

Ірина зізнається, що відбір був доволі тривалим та серйозним: потрібно було подати заявку на участь, згодом – заповнити анкету, де учасниця повинна була детально розповісти про власні хобі, уподобання, вміння. Опісля – інтерв’ю. Саме під час бесіди дівчина поділилася, що готує нову колекцію спеціально для "Міс Україна-Канада".

Зрештою, із 62-ох кандидаток у конкурсі братиме участь лише 16, серед яких – талановита й харизматична чернівчанка.

Ірина зізнається, що брати участь у такому конкурсі для неї велика честь. Фінал конкурсу відбудеться влітку в Торонто.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса