У першого хворого на коронавірус буковинця аналіз показав негативний результат
Чоловіка шпиталізували ще 3 березня, відтоді він проходить лікування у Чернівецькій обласній лікарні
- Чернівці
-
16 березня 2020 12:52
Перший пацієнт, який на території України був шпиталізований з коронавірусом, має перший негативний результат. Про це сьогодні, 16 березня, під час брифінгу заявила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.
"Сьогодні ми так само отримали негативний результат перший від нашого пацієнта номер 1. Ми можемо говорити, що через дві доби у нього так само відберуть зразки і, якщо він так само буде негативним, можемо говорити про одужання і виписування такого пацієнта", – заявила вона.
Нагадаємо, також Наталія Гусак розповіла, що загалом на Буковині було шпиталізовано 30 хворих із підозрою на коронавірус. П'ятеро з них вже виписали з лікарень.
Також нагадаємо, що на Буковині захворіли на коронавірус чотири людини.
Станом на ранок 16 березня від коронавірусу COVID-19 загинуло 6506 людей, кількість заражених коронавірусом зросла до 168 598.
3 березня в Україні було зафіксовано перший випадок коронавірусу. Його виявили у чоловіка, який приїхав у Чернівецьку область на автомобілі з Румунії, куди він прилетів з Італії.
12 березня в Україні виявили ще два випадки інфікування коронавірусом, у Житомирській та Чернівецькій областях. 13 березня 71-річна жінка з Житомирської області, хвора на COVID-19, померла.
Довідка: 31 грудня 2019 року у китайському місті Ухань в провінції Хубей зафіксували спалах невідомої раніше пневмонії, яка згодом виявилась коронавірусом.
30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах китайського коронавіруса нового типу надзвичайною ситуацією міжнародного значення.
11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо введення карантину на три тижні в навчальних закладах і заборони на проведення всіх масових заходів, а ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.
14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське авіасполучення.
У РНБО закликали громадян України повернутися додому до 17 березня.
16 березня Україна закрила в’їзд на свою територію для іноземців та осіб без громадянства у зв'язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.
Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається (ХРОНІКА)
Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:44У Чернівцях викрили проректора, доцента та директора трьох вишів, що за гроші влаштовували в аспірантуру чоловіків та привласнювали їхню стипендію ФОТО
- 12:54Буковинець намагався нелегально ввезти з Румунії елітне французьке вино
- 10:12Сезонний догляд зсередини: вітаміни для шкіри та волосся у холодний період Актуально
- 14:42Сліпий жереб і рука Реброва: "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в кубковому матчі на виліт перед грою в чемпіонаті
- 09:43В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у жовтні
- 12:41На Буковині неподалік кордону затримали ухилянтів з драбиною
- 12:55В багажі українця на кордоні з Румунією прикордонники виявили 350 кг рідкісних металів ФОТО
- 10:19Керівник виправної колонії на Буковині погорів на зловживаннях у великих розмірах
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 13:39На кордоні в багажі громадянина Румунії виявили 11 айфонів
- 11:12Громадянин Грузії намагався таємно вивезти з України 11 млн грн ФОТО
- 19:36Чернівецька облрада залишилася без очільника
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 13:08Службовий пес прикордонників допоміг затримати двох чоловіків, що намагалися втекти до Румунії ФОТО
- 17:36Кількість жертв удару по Чернівцях 12 липня знову зросла
- 13:14У Чернівцях 14-річний хлопець просто на вулиці вистрілив собі у голову з братового пістолета
- 12:53На Буковині негода знеструмила 70 населених пунктів, пошкодила навчальні заклади та автівки (ФОТО) ФОТО