UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В управлінні освіти Чернівецької міськради виявили порушень більш ніж на 1,3 мільйони

Ревізію діяльності за період з 1 січня 2016-го по 31 грудня 2018 року в управлінні освіти Чернівецької міськради провели фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час ревізії в Управлінні освіти Чернівецької міської ради виявили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 1318,6 тис. грн, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу відомства.

Під час ревізії з'ясувалося, що управління освіти завищило обсяги ремонтних робіт закладів освіти, кількость академічних годин послуг з оренди плавального басейну та обсяги фактично отриманих комунальних послуг загалом на 932,1 тис. грн.

Також через невиконання затверджених розпорядженням міської ради планів заходів щодо економії бюджетних коштів в частині заборони здійснення за рахунок загального фонду кошторису витрат на проведення конкурсів, Управлінням освіти зайво використано 287,6 тис. грн.

Аудитори також виявили недоотримання власних надходжень на 56 тис. грн, завищені витрати на оплату праці з нарахуваннями єдиного соціального внеску, покриття витрат сторонніх юридичних осіб, понаднормове списання матеріальних цінностей та їхню нестачу, а також оплату за окремі товари за ціною більшою, ніж передбачено тендерними документами, загалом на 42,9 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам під час ревізії забезпечено усунення виявлених порушень на суму майже 523,6 тис. грн.

До об’єкта контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, на двох осіб складено адміністративні протоколи за порушення законодавства про закупівлі, матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"