Вчителька, адвокат, журналіст та чиновник: Кого Зеленський веде у Раду від Буковини

В партії "Слуга народу" оприлюднили список кандидатів, які балотуватимуться на позачергових парламентських виборах у Верховну Раду по одномандатних округах у Чернівецькій області

Як повідомляє Depo.Чернівці, список кандидатів був сьогодні, 21 червня, опублікований на офіційному сайті партії "Слуга народу".

По округ №201 кандидатом вказана 48-річна Олена Лис, яка працює вчителькою початкових класів НУШ у Чернівецькій гімназії №2 Чернівецької міської ради, СШ І ст №35. Освіту кандидатка здобувала у Чернівецькому національному університеті. 

По округ №202 – 28-річний Максим Заремський, який народився у Могильові в Білорусі. Навчався Заремський у Буковинському університеті, а також у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича за спеціальністю "Право". Працює начальником відділу планування, оперативного чергування, зв'язку та оповіщення Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації. Громадський діяч – засновник низки фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю.

По окргугу №203 йде 48-річний Георгій Мазурашу. Він закінчив Чернівецький механіко-технологічний технікум, потім – Чернівецький національний університет за спеціальністю "Державна служба". Раніше був членом виконкому Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Зараз працює директором Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", журналіст.

По округу №204 балотуватиметься Валерій Божик. Освіту за спеціальністю правознавство він здобував у Чернівецькому національному університеті. Адвокат. На сайті "Слуги народу" стверджують, що кандидат має великий досвід роботи на керівних виборних посадах в органах адвокатського самоврядування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"