На Буковині з кранів тече вода з фекаліями

Небезпечна питна вода може сприяти розповсюдженню інфекційних захворювань

Depo.Чернівці
11 серпня 2017 18:11
ФОТО: depo.ua

У Сокирянах протягом 11, 17 та 27 липня 2017 року відібрали на п'яти об'єктах воду для аналізу. Наразі отримані результати дослідів. Про це пише Depo.Одеса з посиланням на "Погляд".

Отримані позитивні знахідки в питній воді свідчать про фекальне забруднення мережі комунального водогону.

Як йдеться у офіційних висновках регіонального Головного управління Держпродспоживслужби, небезпечна питна вода може сприяти подальшому розповсюдженню інфекційних захворювань, які передаються водним шляхом (шигельоз, різні форми гастроентеритів, гепатит "А" та ін.).

Профільне управління наполягає негайно вжити заходи щодо ліквідації бактеріологічного забруднення мереж комунального водогону м. Сокиряни. З цього приводу в райдержадміністрації скликано позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС, на якому буде розглянуто заходи Сокирянської міської ради щодо виправлення ситуації.

Зважаючи на те, що міська влада поспішила з висновками і запевнила про чистоту питної води, жителям міста і надалі необхідно бути обережними з використанням питної води з комунального водогону та вживати воду тільки після кип'ятіння. Про це повідомляють на офіційному сайті Сокирянської РДА.

Нагадаємо, раніше у буковинській школі вода смерділа фекаліями.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса