ЗМІ показали буковинську резиденцію Онуфрія

"Скромну обітель" очільника Української православної церкви Московського патріархату знайшли в одному із сіл у Чернівецькій області

Резиденція митрополита Онуфрія знаходиться у селі Коритне Чернівецької області, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на "ТСН".

Свій будинок у селі на Буковині Онуфрій відвідує щороку. Ділянки очільнику УПЦ (МП) нібито подарував чернівецький бізнесмен Юрій Кушнір.

Місцева громада у 2014 році, коли почалися бойові дії на Донбасі, намагалася вийти з УПЦ (МП), проте місцеві священники завадили отримати людям будівлю церкви. Позаяк місцеві жителі зібрали кошти та побудували церкву Київського патріархату.

Тут же у селі знайшли маєток Онуфрія, який огорожений великим парканом. Журналістам не дали змоги зайти на територію маєтку. Проте вони з допомогою квадрокоптеру зазирнули на територію резиденції. Живе митрополит у головному триповерховому будинку, тут же є двоповерхова будівля та кілька одноповерхових. Для оздоблення будівель використовувалися недешеві матеріали.

Нагадаємо, ім'я митрополита Онуфрія внесли до бази "Миротворець".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці