Біля ратуші Чернівців відкрили туристичну стелу

На ній позначені місця для туристів: резиденція Чернівецького національного університету, залізничний вокзал, площа Філармонії, Театральна і Центральна площі

Сьогодні, 28 квітня, перед міською радою Чернівців відкрили туристичну стелу, пише Depo.Одеса з посиланням на "Молодий буковинець".

На ній позначені п’ять об’єктів з маршрутами до них. Це місця найбільшого скупчення туристів: резиденція Чернівецького національного університету, залізничний вокзал, площа Філармонії, Театральна і Центральна площі.

Вартість зведення стели - 39 тисяч гривень.

Ініціатор створення стели – депутат Чернівецької міськради від фракції "Самопоміч" Андрій Брязкало.

"Була ідея встановити такі ж стели, які є в різних туристичних містах нашої України. Та все ж ми хотіли зробити якусь особливу стелу. З головним архітектором Наталією Хілько та іншими небайдужими людьми ми на нарадах обговорювали, як вона має виглядати. І дійшли до такої концепції, яку ви зараз бачите", - розповів Андрій Брязкало.

Депутат додав, що планується таких стел встановити ще чотири в найбільш людних туристичних місцях.

"Щоби туристи могли орієнтуватися в нашому місці і рухатися цікавими об’єктами. Ви бачите, тут є фотографії цікавинок нашого міста. Карту всередині стели можна буде змінювати. Наступних чотири стели однозначно з’являться в цьому році, кошти вже передбачені в бюджеті, їх потрібно просто зробити," - зазначив Брязкало.

Нагадаємо, що саме у Андрія Брязкало вкрали велосипед. Поліція його знайшла, але не повернула, а один із працівників поліції поїхав на велосипеді Андрія Брязкала, як потім з’ясувалося, щоб отримати хабар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці