Коронавірус на Буковині: У МОЗ припустили введення "червоного" рівня небезпеки

Якщо тенденція до зростання рівня госпіталізацій хворих на коронавірус у Чернівецькій області збережеться, у суботу, 27 лютого, можуть скликати засідання комісії ТЕБ та НС, на якому буде ухвалено рішення віднести до "червоного" рівня епідемічної небезпеки

Редактор стрічки новин
Коронавірус на Буковині: У МОЗ припустил…
Фото: Чернівецька ОДА

Про це сказав заступник глави МОЗ – головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу, передає Depo.Чернівці.

"Оскільки це вже буде завтра третій день, коли індикатори встановлені постановою Кабінету міністрів України будуть у Чернівецькій області перевищувати встановлені нормативи. Це також буде підставою для оголошення у Чернівецькій області червоного рівня епідеміологічної небезпеки", – сказав Ляшко.

Зазначимо, протягом минулої доби у Чернівецькій області зафіксували 638 нових випадків зараження коронавірусом. 

Коронавірус у Чернівецькій обалсті статистика

Раніше у МОЗ повідомили, що до "червоної" зони потрапили Івано-Франківська та Чернівецька області, але в рішенні Держкомісії про Чернівецьку область не йдеться. Як відомо, Міністерство охорони здоров'я щодня оновлює інформацію про рівень захворюваності, завантаженості ліжок тощо в регіоні та вказує, в яку зону потенційно може потрапити область. Однак остаточно рішення, яку карантинну зону впроваджувати в конкретному регіоні, ухвалює Держкомісія раз на тиждень.

Адаптивний карантин: за яких умов область потрапляє у "червону" зону

В областях України можуть бути введені обмеження для "червоної" зони, якщо хоча б два з п'яти наведених нижче показників, передбачених постановою Кабміну, перевищуватимуть норму три дні поспіль.

  • завантаженість ліжок з киснем в регіоні більш ніж на 65%;

  • зростання кількості госпіталізацій в регіоні на 50% за тиждень;

  • більше 60 госпіталізацій з COVID-19 на 100 000 населення протягом семи днів;

  • менше 300 ПЛР-тестів за сім днів на 100 000 населення;

  • коефіцієнт виявлених випадків коронавірусу серед протестованих більше 20%.

Нагадаємо, наразі в Україні спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації – зростає кількість нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19 та госпіталізацій. 

За минулу добу, станом на ранок 26 лютого, в Україні зафіксували 8 003 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Спостерігається різке зростання кількості нових випадків – уже другий день поспіль в Україні за добу фіксують понад 8 тисяч нових випадків зараження. Таких показників в Україні не було з середини січня. 

Як відомо, з 24 лютого в Україні знову діє адаптивний карантин з розділенням областей за рівнем коронавірусної небезпеки.  

Читайте також: Україна на карантині до 30 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme