"Краса в погонах": На Буковині жінки-копи виборювали перемогу зі зброєю у руках

Поліція Буковини започаткувала благодійний конкурс "Краса в погонах"

"Краса в погонах": На Буковині жінки-коп…

Сьогодні, 20-го вересня, у Чернівцях вперше відбувся конкурс краси й професійної майстерності серед жінок-поліцейських, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на відділ комунікацій поліції Чернівецької оббласті.

За корону головної красуні боролился 19 жінок-поліцейських із різних підрозділів Буковинської поліції.

Ініціатором конкурсу виступило Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області. Головною мотою конкурсу було показати багатогранність жінок-поліцейських, які гармонійно поєднують жіночність, освіченість і високий рівень професіоналізму, а також популяризувати професію поліцейського.

На відміну від традиційних конкурсів краси, претендентки повинні були продемонструвати не лише свою привабливість під час дефіле, але й пройти тести з професійної підготовки та виконати вправи зі стрільби з пістолета Макарова.

За результатами сценічного перевтілення кожна з учасниць отримала спеціальну номінацію. Але найскладніше членам журі було обирати лідерів у головних номінаціях. 

Титул "Міс Поліцейська Чернівців" отримала старша інспекторка-чергова Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП Анастасія Коровіна.

Олеся Бевцик, інспекторка з превентивної комунікації Чернівецького відділу поліції, перемогла у номінації "Міс Поліцейська краю".

Поліцейська сектору реагування патрульної поліції Кельменецького відділу поліції Мар’яна Жизномирська отримала від Чернівецької облдержадміністрації титул "Міс Поліцейська Буковини".

Переможницею конкурсу та володаркою головного титулу – "Міс Краса в погонах" стала слідча Шевченківського відділення поліції Діана Москалу.

Окрім цього, під час конкурсу сформувалася ще одна поліцейська сім’я. Одна з конкурсанток – представниця Новоселицького відділення поліції Дана Андроник – отримала пропозицію руки та серця. Поліцейська погодилася на пропозицію та запросила всіх присутніх на весілля.

Упродовж усього конкурсу кожен міг долучитися також і до благородної справи – збору коштів на операцію для 28-річної буковинки Марини Гуцуляк, яка вже 20 років бореться з тяжкою недугою. Всі зібрані кошти поліцейські передали дівчині на оплату складної операції, яка допоможе подолати хворобу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook