На Буковині кількість постраждалих від двох отруєнь на весіллях зросла майже до 100

Один із випадків стався у Сторожинецькому районі, а інший – у Путильському

Станом на сьогодні, 2 жовтня, до Сторожинецького районного відділу лабораторних досліджень Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" надійшли повідомлення про захворювання дев'яти людей, з них – одна дитина, які 29 вересня вживали страви на весіллі у ресторані, що в смт Красноїльськ Сторожинецького району, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на ОДА Чернівецької області.

Всіх захворілих шпиталізували до КНП "Сторожинецька центральна районна лікарня". Під час епідеміологічного розслідування були відібрані зразки харчових продуктів, питної води. 

Щодо ситуації в смт. Путила, то станом на сьогодні до Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" надійшли повідомлення про захворювання 86 осіб, з них 28 дітей, які 29 вересня вживали страви на весіллі в одному з барів смт Путила.

19 осіб з-поміж захворілих госпіталізували КНП "Вижницька районна лікарня" (м. Вашківці), з них – п'ятеро дітей, до КЗ "Путильська ЦРЛ" – п'ятеро людей, з яких одна дитина, до ОКУ "Обласна клінічна лікарня" м. Чернівці – четверо дорослих. Іншим хворим надали первинну медичну допомогу, призначили амбулаторне лікування та ведеться медичне спостереження за ними. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, організовано активне виявлення випадків захворювань.

Під час епідеміологічного розслідування були відібрані зразки харчових продуктів, питної води, змивів з об’єктів довкілля для проведення лабораторних досліджень.

З метою координації дій щодо проведення епідеміологічного розслідування, заходів локалізації та ліквідації обох випадків створили оперативні штаби, до складу яких ввійшли спеціалісти Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та фахівці Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про 50 постраждалих.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook