П'ятеро буковинців відкрили "паспортний стіл", де надавали фальшиве іноземне громадянство
Зловживаючи довірою громадян, які мали намір працевлаштуватися закордоном, зловмисники продавали їм фальшиві ID-картки резидентів Угорщини, Румунії та Польщі
- Чернівці
-
30 січня 2020 10:21

Співробітники Слідчого управління та оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області задокументували шахрайську діяльність злочинної групи, до складу якої входили п’ятеро буковинців, віком 34-50 років. Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на відділ комунікацій поліції Чернівецької області.
Правоохоронці з’ясували, що двоє чоловіків виготовляли фіктивні внутрішні паспорти громадян Євросоюзу. Підроблені документи вони збували через своїх спільників-підприємців, які надавали громадянам допомогу у працевлаштуванні за межами України.
Таким чином зловмисники продавали фальшиві паспорти під виглядом офіційних документів, що дають право на перебування і працевлаштування в країнах Європейського Союзу. Співробітники поліції задокументували декілька фактів таких шахрайських дій.
Поліцейські здійснили низку санкціонованих обшуків у помешканнях і транспортних засобах, що належать членам злочинної групи.
У правопорушників поліцейські вилучили оргтехніку, що використовувалася для підробки документів, підроблені голографічні захисні елементи, чорнову документацію, підроблені ID-картки резидентів Євросоюзу, а також інші речові докази причетності до протиправної діяльності. Усе вилучене направлено на криміналістичну експертизу.
Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками частин 1 і 3 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліція встановлює обставини злочину та інших осіб, які можуть бути причетними до вказаної злочинної діяльності.
Нагадаємо, в Одесі двоє іноземців попалися з "липовими" візами.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Чернівці
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:39На кордоні в багажі громадянина Румунії виявили 11 айфонів
- 11:12Громадянин Грузії намагався таємно вивезти з України 11 млн грн ФОТО
- 19:36Чернівецька облрада залишилася без очільника
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 13:08Службовий пес прикордонників допоміг затримати двох чоловіків, що намагалися втекти до Румунії ФОТО
- 17:36Кількість жертв удару по Чернівцях 12 липня знову зросла
- 13:14У Чернівцях 14-річний хлопець просто на вулиці вистрілив собі у голову з братового пістолета
- 12:53На Буковині негода знеструмила 70 населених пунктів, пошкодила навчальні заклади та автівки (ФОТО) ФОТО
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 10:19На кордоні з Румунією затримали контрабандистів з великою партією цигарок ФОТО Відео
- 12:18На Буковині вночі збили ракету: Які наслідки
- 19:34Кількість жертв удару окупантів по Чернівцях зросло
- 17:52На Буковині стався землетрус
- 08:20На Буковині внаслідок атаки рашистів четверо загиблих та щонайменше 12 поранених
- 20:41На Буковині депутат сільради сприяв незаконній приватизації лісів, завдавши збитків на 1,8 млн грн
- 09:02Буковину накрив потужний буревій, частина області залишилася без світла
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:00У Чернівцях чоловік зі спільником виготовляли та продавали підробні водійські посвідчення