ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Чернівцях відбудеться світова битва кулінарів

У Чернівцях відбудеться чемпіонат з кулінарного мистецтва "BESTCookFEST Junior – 2016"
Depo.Чернівці
26 травня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua

З 1 по 3 червня з метою популяризації та розвитку багатств української кухні, підвищення культури споживання, а також впровадження світових стандартів у Чернівцях відбудеться чемпіонат з кулінарного мистецтва "BESTCookFEST Junior – 2016", пише Depo.Одеса з посиланням на "CHV.TV".

Організаторами конкурсу є департамент економіки Чернівецької міської ради, громадська спілка "Український кулінарний союз", "Буковинська гільдія кулінарів" та Київський національний торговельно-економічний університет, – про це розповіла заступник директора департаменту економіки Чернівецької міської ради Руслана Сідляр.

Заступник голови "Буковинської гільдії кулінарів" Кирил Долиняк повідомив, що кулінарне дійство проходитиме в торговельно-розважальному центрі "Панорама Чернівці". Учасники конкурсу готуватимуть страви на найсучаснішому обладнанні. Разом з тим, як зазначив посадовець, на сусідньому майданчику розгорнеться арт-клас.

Щодо оцінки кулінарних здібностей молодих талантів, їх судитимуть справжні фахівці своєї справи – міжнародні зірки кулінарії.

Як зауважує Світлана Басенко, до буковинської столиці приїдуть 12 кращих кращих кулінарів з різних куточків світу.

За словами заступника голови "Буковинської гільдії кулінарів", серед них будуть навіть кухарі королівських родин, учасники телевізійних шоу та фахівці, які мають власні кулінарні школи. А очолювати дійство буде майстер-шеф Томас Гугляр – континентальний директор, особистий кухар короля Саудівської Аравії.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса