ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Чернівцях депутати розділили залишки бюджету

Вже за декілька днів розпочнеться фінансування визначених сфер розвитку міста
Depo.Чернівці
23 травня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua

Депутати Черінвецької міськради проголосували за розподіл залишків міського бюджету і цим же дозволили додатково профінансувати нагальні потреби освіти, медицини, ремонту доріг тощо, пише Depo.Одеса з посиланням на "Букінфо".

Вже за декілька днів розпочнеться фінансування визначених сфер розвитку міста.

"Це був непростий процес, але дякую за те, що депутати взяли на себе відповідальність і за фінансової підтримки, по-перше, комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, а, по-друге, підтримали проект НЕФКО по підвищенню енергоефективності в будівлях бюджетної сфери. Це школи, садочки – те, що змінить життя наших дітей вже найближчим часом", - заявив на щотижневому брифінгу міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Також Каспрук зауважив, що питання створення індустріального парку в Чернівцях, яке було відправлене депутатами на довивчення, вивчатиметься публічно.

"Були проблемні питання по підтримці індустріального парку, питання було знято на довивчення. Будемо довивчати обов’язково, причому довивчати відкрито. Адже будь-які політичні та інші амбіції деяких депутатських груп не мають стати на заваді розвитку міста, створенню нових робочих місць, наповненню бюджету за рахунок податків", - додав Каспрук.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса